Hakkımızda

Medsem Medikal, Şirketler Grubu bünyesinde yer almaktadır. Merkez ofisi izmir’de bulunmaktadır. Sağlık sektöründe; medikal estetik ve kozmetik dermatoloji alanlarında varlığı, 2004 yılında sağlık kurumu işletmeciliği ile başlamıştır. Uzun dönem estetik tıp sektör tecrübesi olan firmamız, 2012 yılı itibariyle, dermal dolgu, mezoterapi ürünleri, trombosit konsantre sistemleri, PRP tedavi kitleri, saç lazer terapi cihazları, mikrokanüller , gıda takviyeleri ve profesyonel saç ve cilt bakım ürün grupları sunan; Dermyal (İsviçre), MesoMedica (İtalya), Dermoaroma (İtalya), DPG PRP (İtalya), Tricoaroma (İtalya), Exfolderm (Fransa), DermaSculpt (İngiltere), DermaNutrix (İsviçre), MesoAroma (İtalya) ve DermoHairLaser (İtalya) markalarının Türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Medsem Medikal Ailesi olarak, işbirliği içerisinde olduğumuz değerli doktorlarımızın ve sağlık kurumlarının taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına; alanında uzman doktor, kimya mühendisi, biyomühendis, işletmeci ve satış temsilcilerinden oluşan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Önceliğimiz ‘İnsan sağlığı ‘

Temel prensibimiz “Kalite, güvenilirlik, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeksizin, daima etik değerlere bağlı hizmet sunmak”

Amacımız “Estetik sektöründeki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden, estetik sektöründe öncü bir firma olarak; en ileri teknoloji cihaz ve ürünleri Türkiye pazarına sunmak ve doktorlarımızın yanı başında bulunan bir çözüm ortağı olmak”
“Kozmetolojide ve Non İnvaziv Antiaging Tedavilerde Çözüm Ortağınız”

Medsem Medikal Ailesi olarak, “Her yaşta güzellik için, doğal ve estetik dokunuşlar için daima yanınızdayız!”

Başa dön
Whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?